Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


Firma Handlowo - Usługowa TRANSBLACH specjalizuje się w produkcji i sprzedaży blaszanych pokryć dachowych.
Od pierwszego roku założenia naszej firmy można zaobserwować dynamiczny i zauważalny rozwój na rynku, producentów blaszanych pokryć dachowych.
Poczynione nakłady inwestycyjne co roku przynosiły oczekiwane efekty w postaci inwestycji (budowy), zakupów lub wymiany maszyn i taboru samochodowego.
Oferujemy blachodachówki o nazwie handlowej KIARA i KORRA produkowane na nowoczesnych liniach produkcyjnych sterowanych komputerowo, przy wykorzystaniu najwyższej jakości surowca i technologii, są to wyróby na poziomie Europejskim. Moduły dachówki 350mm przypominają tradycyjną dachówkę ceramiczną.

Atutem naszej firmy jest: nowoczesna technologia, wysoka jakość, niskie ceny, transport, terminowość realizacji zamówienia, bogata kolorystyka, szeroki zakres długości blach, kompleksowe akcesoria wykończeniowe, udzielanie 10 letniej gwarancji.
Blachodachówki KIARA i KORRA to dachówki, które zapewniają wspaniały i niepowtarzalny wygląd na długie lata. Blachodachówki naszej produkcji wykonane są z blachy powlekanej o grubości 0,50 mm cynkowanej ogniowo co daje im niezwykłą wytrzymałość i trwałość. Produkujemy również blachy trapezowe o różnych wysokościach profilu: T-8; T-12; T-18; T-35; T-55.
Dodać należy wszystkie nasze wyroby są dostępne w szerokiej i bogatej palecie kolorów RAL. Blachy produkowane przez nas spełniają wszystkie wymagania ekonomiczne i architektoniczne.

Posiadamy
bogatą ofertę produktów dodatkowych związanych z systemem pokryć dachowych (wkręty, systemy rynnowe, folie dachowe, okna dachowe i inne).
Firma TRANSBLACH działa na terenie ogólnopolski, dostarczamy swoje wyroby do firm budowlanych, składów, oraz do klientów indywidualnych. Podstawą działania naszej firmy jest dobrze zgrany zespół kilkudziesięciu osób, kompetentnych w pełnionych przez siebie funkcjach, służących radą w zakresie doboru i odpowiedniego wykorzystania materiałów, którymi będą Państwo zainteresowani.

Home
| O firmie | Oferta | Transport i przechowywanie | Deklaracje zgodności | Gwarancja | Referencje |
Galeria | Na sportowo | Kontakt | Filie
© TRANSBLACH - Producent Blaszanych Pokryć Dachowych, Tymbark. Realizacja: Verakom