Masz pytanie? Zadzwoń: +48 18 337 40 77
      Jesteś tutaj:   Strona główna   »   O nas
Wybierz kategorię
Gorące promocje
O nas 

Firma Handlowo - Usługowa TRANSBLACH specjalizuje się w produkcji i sprzedaży blaszanych pokryć dachowych.
Od pierwszego roku założenia naszej firmy można zaobserwować dynamiczny i zauważalny rozwój na rynku, producentów blaszanych pokryć dachowych.

Poczynione nakłady inwestycyjne co roku przynosiły oczekiwane efekty w postaci inwestycji (budowy), zakupów lub wymiany maszyn i taboru samochodowego.
Oferujemy blachodachówki o nazwie handlowej KIARA i KORRA produkowane na nowoczesnych liniach produkcyjnych sterowanych komputerowo, przy wykorzystaniu najwyższej jakości surowca i technologii, są to wyróby na poziomie Europejskim. Moduły dachówki 350mm przypominają tradycyjną dachówkę ceramiczną.

Atutem naszej firmy jest: nowoczesna technologia, wysoka jakość, niskie ceny, transport, terminowość realizacji zamówienia, bogata kolorystyka, szeroki zakres długości blach, kompleksowe akcesoria wykończeniowe, udzielanie 10 letniej gwarancji.
Blachodachówki KIARA i KORRA to dachówki, które zapewniają wspaniały i niepowtarzalny wygląd na długie lata. Blachodachówki naszej produkcji wykonane są z blachy powlekanej o grubości 0,50 mm cynkowanej ogniowo co daje im niezwykłą wytrzymałość i trwałość. Produkujemy również blachy trapezowe o różnych wysokościach profilu: T-8; T-12; T-18; T-35; T-55.
Dodać należy wszystkie nasze wyroby są dostępne w szerokiej i bogatej palecie kolorów RAL. Blachy produkowane przez nas spełniają wszystkie wymagania ekonomiczne i architektoniczne.

Posiadamy bogatą ofertę produktów dodatkowych związanych z systemem pokryć dachowych (wkręty, systemy rynnowe, folie dachowe, okna dachowe i inne).

Firma TRANSBLACH działa na terenie ogólnopolski, dostarczamy swoje wyroby do firm budowlanych, składów, oraz do klientów indywidualnych. Podstawą działania naszej firmy jest dobrze zgrany zespół kilkudziesięciu osób, kompetentnych w pełnionych przez siebie funkcjach, służących radą w zakresie doboru i odpowiedniego wykorzystania materiałów, którymi będą Państwo zainteresowani.


Kontynuuj Zakupy
Newsletter
Na podany adres email będziesz od nas otrymywał informacje dotyczące nowości w ofercie oraz najnowszych promocji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ANAIS
Kategorie
Kontakt z nami
MASZ PYTANIE?
+48 18 337 40 77
Email: transblach@transblach.com.pl
Copyright 2017 transblach.com.pl All rights reseves. Wszystkie prawa zastrzeżone
Projektowanie sklepów internetowych iPolska.com.pl